Дорожники укладають верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття на автошляху Жовква – Кам’янка-Бузька

logo


У рамках реалізації Програми Президента «Велике будівництво» ремонтом охоплено кілька ділянок автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка з метою створення Великого транзитного кільця навколо Львова.

Зокрема, ремонтно-будівельні роботи активно проводимо на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька. Для якнайшвидшого забезпечення належного проїзду транспорту на цьому відтинку, на об’єкті працює одночасно кілька бригад:

будуємо підпірну стінку у селі Зіболки;влаштовуємо дощову каналізацію у селі Батятичі;плануємо та укріплюємо узбіччя й укоси;влаштовуємо бортовий камінь;будуємо мостовий перехід через річку Желдець;влаштовуємо верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття від села Зіболки у сторону Жовкви.

«Одна з найгірших ділянок доріг на Львівщині вже скоро стане взірцевою. Для цього ми докладаємо максимум зусиль. Для нас важливо з’єднати між собою основні траси області відремонтованою дорогою. Автошлях Т-14-25 вже скоро стане альтернативою кільцевої дороги Львова для транзитного транспорту, що дозволить значно розвантажити об’їзну дорогу та вуличну мережу міста» – розказує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Ремонтно-будівельні роботи проводить підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Іентернешнл».