Дорожники знову перекриють у Львові вулицю Личаківську 16 березня

logo
175986_dorozhniki_znovu_perekrijut_u_lvovi_vulic.jpeg


16:20 14 березня 2018 р.

У міськраді попередили про зміни у схемах руху семи автобусних маршрутів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 14 березня: «На вулиці Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вулиці Котика до вулиці Черемшини. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, від п’ятниці, 16 березня, ремонтні роботи розпочнуться на наступній ділянці дороги, відповідно буде перекрито для руху транспорту ділянку від вулиці Черемшини до вулиці Долішньої. У зв’язку з цим відбудуться зміни в схемі руху маршрутів громадського транспорту.

У міськраді також дослівно цитують сказане заступником міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергієм Бабаком: «З цієї п’ятниці, 16 березня, закриваємо для проїзду транспорту частину вулиці Личаківської, від вулиці Б. Котика до вулиці Долішньої. Ремонт вулиці іде по графіку. Закінчення робіт плануємо в липні цього року. Впливати на термін виконання робіт можуть складні ґрунти, і як буде пролягати старий колектор. Старий колектор іде по вулиці зигзагом, а нам потрібно паралельно прокладати новий і використовувати старий».

Заступник міського голови також розповів: «Щодо руху транспорту, відбувалися зустрічі з громадськими активістами щодо обговорення зміни схеми маршрутів громадського транспорту. Схеми вже затвердженні. Перепрошуємо за незручності, які виникнуть, та сподіваємося на розуміння. Цей час потрібно перечекати, щоб повністю відремонтувати вулицю. Для покращення і зручності проходження мешканцями ділянки, де ведуться роботи, підрядник відремонтує хідники. На сьогодні наше завдання максимально швидко організувати і провести усі роботи з ремонту Личаківської»

Сергій Бабак також зазначив: «Було розглянуто різні варіанти щодо організації руху громадського транспорту, зокрема можливість тимчасового проїзду транспорту по трамвайній колії. Однак від цього варіанту відмовилися, оскільки це може бути небезпечним».

Заступник міського голови запевнив: «Ми розглядали різні варіанти, щодо організації схеми руху. Однак, буде глибоко розрито дорогу, бо відбувається заміна колектора. Відповідно є кути нахилу земельних котлованних робіт, які не можна порушувати. Тому, ми не можемо ризикувати, що десь може виникнути обвал чи зсув ґрунту. Ми радилися з проектантами, представниками державної експертизи і побачили, що є великі ризики обвалу під час такого руху, тому відмовилися від цього варіанту».

Натомість в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партика повідомив: «Вулицею Личаківською курсують 11 маршрутів громадського транспорту. Чотири маршрути – №5а, №50, №18, а також соціальний маршрут для студентів ЛНУ імені Івана Франка змін не зазнають. Зміни відбудуться у схемах руху маршрутів №5Н, №15, №24, №29, №36, №39, №47а. З цього питання ми спілкувалися і з Винниківською міською радою, з депутатами цього округу, пропрацьовували схеми з перевізниками».

Очільник управління транспорту ЛМР також розповів: «Щодо основних змін у схемах, то маршрут №36 буде об’їжджати чере з Кривчиці, як і №5а. Маршрут №29 розділяємо: тобто один автобус їде до вулиці Долішньої, тоді мешканці проходять пішки до вулиці Котика і там пересідають на другий автобус маршрут № 29. Пересадка буде безкоштовна. Для цього пасажирам у першому автобусів даватимуть відповідні квитки, які вони віддадуть у другому автобусі. Маршрут №39 курсуватиме від вулиці Некрасова. Усі інші автобусні маршрути будуть їхати через вулицю Зелену, потім виїздитимуть вулицею Мечникова на свій маршрут».


А поділитися?