Дрифт на “Арені Львів”: підготовка до змагань триває (відео)

logo


Останнє тренування перед кубком Львова. Вже 11 липня відбудуться змагання з дрифту.

Весь минулий рік ми просто організовували тренування. Але цього року нарешті вирішили робити повноцінні змагання з кваліфікацією, парними заїздами, з нагородженням. Зазвичай просто у Львові проводили дріфт приїжджі з Вінниці або з Києва, – розповів керівник ГО «Львівська федерація автоспорту» Андрій Кулик.

Кубок Львова з дрифту відбудеться вперше. Очікують на участь 30-ти пілотів зі Львова, Рівного, Чернівців, Хмельницького та Києва.

Західний регіон сюди постараєтья приїхати, ну і знаю. що будуть один-два сильних пілоти з Києва, тому думаю буде цікаво – конкуренція буде – хороших 5-6 авто точно, – наголосив пілот з Львова Назар Ковалик.

Наша команда приїхала з Чернівців. Перед кубком Львова тренування, ми хочемо авто підготувати, щоб в нас не виникало неприємних моментів на змаганнях. Подобається локація, тут буде комфортно, хороше покриття, а по-друге – це Львів, – зізнався пілот з Чернівців Іван Павлович.

Це останнє тренування перед Кубком Львова. До 11 липня у пілотів ще буде час на зміни та ремонт авто.

По підготовці –  купа резини, масла. Виїжджаєш, постійно шось треба вдосконалювати. Знаходиш проблеми, вирішуєш їх. Щоб в день змагань не було ніяких проблем, – зазначив пілот з Львова Юрій Когут.

Після етапу Bitlook, який був тут три тижні тому –  виїхали перший раз. Сьогодні покатаєм на резині б/у, а потім завершальні заїзди зробимо на тій резині, на якій плануємо їхати кубок Львова, – додав пілот з Львова Назар Ковалик.

Є такі люди, які приїжджають тільки тренуватись – чогось бояться, чогось не хочуть робити. Хочемо, щоб вони попробували і далі брали участь в чемпіонаті України. Цими змаганнями хочемо розвинути львівських пілотів до нового рівня, – наголосив керівник ГО «Львівська федерація автоспорту» Андрій Кулик.

Кубок Львова з дрифту відбудеться 11-го липня на стадіоні Арена Львів. Крім дрифту в цей день на глядачів чекають краш-аукціон, змагання з автозвуку та гучного вихлопу.