Друзям Садового не дали приміщення в центрі Львова

logo
druzjam_sadovogo_ne_dali_primiwennja_v_centri_lvova.jpg


Сьогодні, 14 липня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати не підтримали рішення “Про надання ГО “Львівський медіафорум” в оренду нежитлових приміщень в центрі Львова на вул Валова, 2. “За” таке рішення проголосувало тільки 28 депутатів.

Йдеться про приміщення площею 249,4 кв.м. в оренду на 10 років для здійснення статутної діяльності.
Голова фракції Українська галицька партія Тарас Чолій зазначив, що це приміщення було надано для Форуму видавців, але вони не мали коштів на ремонт: “Після цього приміщення рік стояло вільним. За які такі заслуги місто має віддати це приміщення “Медіаформу”, керівником якого є соратник Садового Остап Процик”. 

Керівник міжфракційної групи з питань АТО Віталій Свінціцький зауважив, що до управління комунального майна ЛМР зверталася ГО “Союз Ветеранів Десанту”, просила розглянути можливість надати це приміщення для облаштування у ньому місця тимчасового перебування військовослужбовців. Однак десантники отримали відповідь, що це приміщення є зайнятим.

“Ми не могли його надати, бо воно не було вільним, а зараз воно вільне”, – сказала Інна Свиснут, керівник УКВ.
Депутат від фракції ВО “Свобода” Адріан Гутник зазначив, що не розуміє, чому відмовили десантникам, але погодили для “друзів Садового”.

“Нагадаю, що засновниками “Медіаформу” є член команди Садового Остап Процик та заступник мера Львова Андрій Москаленко.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ


А поділитися?Вам має сподобатись...