ДСНС попередила львів’ян про ожеледицю й туман

logo
162829_dsns_poperedila_lviv_jan_pro_ozheledicju_.png


17:15 9 січня 2018 р.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій закликають дотримуватися елементарних правил безпеки.

На сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook» поінформували сьогодні, 9 січня: «За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області 10 січня вночі і вранці подекуди туман, видимістю 200-500 метрів, на окремих ділянках доріг ожеледиця. ГУ ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 9 січня: «Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що 10 січня вночі і вранці на території Львівської області й Львова очікується мінлива хмарність без опадів, подекуди-туман видимістю 200-500 метрів, на окремих ділянках доріг – ожеледиця. Вночі та вранці – туман, на окремих ділянках доріг – ожеледиця. Вітер – південно-східний, вночі – 5-10 метрів за секунду, вдень – 9-14 метрів за секунду. Температура повітря вночі – 1-3° морозу, вдень 3-5° тепла».

«11 січня синоптики прогнозують місцями – невеликі опади (переважно у вигляді дощу). Вночі та вранці на окремих ділянках доріг – ожеледиця. Вітер – південно-східний, 5-10 метрів за секунду. Температура повітря вночі – від 3° морозу до 2° тепла, вдень – 2-7° тепла», – поінформували також у міськраді.

«12 січня синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці на окремих ділянках доріг – ожеледиця. Вітер – південно-східний, 9-14 метрів за секунду. Температура повітря вночі – від 3° морозу до 2° тепла, вдень – 0-5° тепла», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.


А поділитися?