“Дублюють міські”. Львівська мерія звернулася до суду, аби врегулювати рух приміських маршруток

logo


image

Львівська міська рада звернулася до суду через те, що приміські маршрутки їздять через Львів без відповідних погоджень. За словами директора міського управління транспорту Ореста Олеськіва, ці маршрути частково дублюють міські.

Орест Олеськів каже, водії міжміських маршруток повинні їхати безпосередньо на автостанції та не брати пасажирів на інших зупинках у місті. Це питання має вирішити Львівська облдержадміністрація.

“Ця проблема для Львова давня. Вона існує десятки років. Є ряд маршрутів. Переважно це, я б їх назвав гібриди, які 90% маршруту їдуть територією міста і лише заїжджають у ближні населені пункти. Всі практично ці маршрути мають тризначні цифри – це є такий як 184, 187, 133, 131”, — каже Орест Олеськів.

Орест Олеськів каже, аби вирішити цю проблему місто раніше зверталося в Львівську облдержадміністрацію та Укртрансбезпеку.

“Була прийнята відповідна ухвала про місця, де повинні бути здійснені зупинки приміських маршрутів. Проте ці речі не виконують на сьогодні. Відповідно, ми звернулися до суду щодо врегулювання цього питання”, — додає Орест Олеськів.

В облдержадміністрації кажуть, маршрутки справді не мають зупинятися по місту і пояснюють, що контролює рух приміських маршруток у місті спеціальна комісія.

“Тут питання в іншому – по дорозі, коли вони їдуть на автостанцію, це теж є відрізок по місту і вони зупиняються, де б вони, напевно не мали зупинятися. У нас створена відповідна комісія. При таких фактах складаються акти разом із Укртрансбезпекою – ми над тим працюємо”, — каже заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

З початку року склали близько 40 таких актів, каже Юрій Бучко. В Асоціації перевізників Львівщини також говорять, що рух приміських маршруток у Львові треба врегулювати. Представник Асоціації Ігор Самардак каже, що для цього потрібне чітке врегулювання.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону