Два великогабаритні «Електрони» їздять до Брюховичів без сталого графіка

logo


Сьогодні, 10 грудня, до селища Брюховичі поїхали перші великогабаритні «Електрони». Вони мають спростити мешканцям селища доїзд до Львова, адже приватні маршрутки не завжди могли впоратись із перевезеннями. Впродовж трьох місяців «Електрони» курсуватимуть в тестовому режимі. Наразі два автобуси починають свій маршрут від зупинки, що розташована на вулиці Зерновій.

Однак мешканці Брюховичів скаржаться: досі не побачили графіка руху великих автобусів. Тому можуть їх пропустити або щонайменше годину чекати.

«Це добре, що до нас нарешті пустили «Електрони». Так, я хочу їздити на них, однак не можу. Все тому, що немає оприлюдненого графіка руху. Уявімо: прийду і маршрутка одразу поїде, або мені доведеться довго чекати її», – розповідає мешканка Брюховичів Ірина Сало.

Одразу після виїзду із зупинки на вулиці Зерновій автобуси, зокрема й «Електрони», зупиняються на Чорновола, щоби підібрати пасажирів неподалік площі Теодора. Адже багато хто не знає, що кінцеву маршруту №8 перенесли. В міському управлінні транспорту пояснюють: великогабаритні автобуси ще не мають сталого графіку, тому курсують по-різному, вивчаючи пасажиропотік.

«Вони їдуть за графіком маршруту №8. Приміром, сьогодні курсують, як другий і третій автобуси, завтра як четвертий і п’ятий, тобто, в різні години. Це ми робимо для того, щоб вивчити потребу напрямку, та в які години варто запускати «Електрони», – пояснив в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика

Відтак після першого тижня такої роботи в управлінні пообіцяли сформувати й оприлюднити точний графік руху великогабаритного транспорту в Брюховичі й назад до Львова.