Дві небезпечні знахідки протягом години: на Львівщині знову виявили боєприпаси часів Другої Світової війни

logo


На Львівщині все частіше виявляють застарілі боєприпаси. 21 листопада у двох населених пунктах Львівської області повідомили про небезпечну застарілу знахідку. Це вже третя знахідка за останній місяць.

Про це повідомляє ДСНС Львівської області.

Подробиці 

21 листопада о 12:52 Служба порятунку отримала повідомлення, що в селі Сухота Золочівського району, в полі виявлено 3 предмети ззовні схожі на артилерійські снаряди часів II Світової війни.

Згодом після цього о 13:55 мешканці села Артасів Львівського району повідомили, що в полі на відстані 350 м від житлових будинків виявлено 100 набоїв до стрілецької зброї калібру 7,62 мм часів ІІ Світової війни.

Про знахідку боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Оружие

Головне управління ДСНС України у Львівській області наголошує, що виявленні боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. В таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не торкати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером “101”.

Інші новини про виявлення боєприпасів на Львівщині

9 листопада на Львівщині було знайдено два застарілі  боєприпаси. Перший предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни, а другий – на протитанкову мінометну міну того ж періоду.

2 листопада о 14:52 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що під час земляних робіт у с. Хирів Самбірського району було виявлено боєприпас. Предмет зовні схожий на протитанкову міну, яку використовували під час Другої світової війни.