Двоє чемпіонів «Львівської сотки» встановили абсолютні рекорди марафону

Переможцями дев’ятого щорічного велозабігу «Львівська сотка» стали двоє львів’ян, які побили абсолютні рекорди марафону. Про це ZAXID.NET розповіла співорганізатор «Львівської сотки» Тетяна Лічман.

Марафон стартував о 10:00 на площі Ринок, і завершився близько 20:15 у смт. Брюховичі. За словами Тетяни Лічман, у забігу взяли участь більше 800 осіб, з яких лише кілька учасників з’їхали з дистанції передчасно.

Фото Олександа Мазуренка/ЛМР

Чемпіоном веломарафону серед чоловіків став львів’янин Василь Набока, що подолав дистанцію у 100 км за 2:40:24 годин. Серед жінок першою фінішувала Марта Болкун-Захарова з результатом 2:58:44 годин. Ці результати, зазначила Тетяна Лічман, стали рекордними за всю історію проведення «Львівської сотки».

«Також у нас вперше за історію веломарафону взяли участь двоє учасників на роликах, які успішно фінішували», – додала вона.

Зазначимо, що у марафоні брали участь близько 1000 велосипедистів із різних міст України, а також таких країн, як Білорусь, Польща, Данія, США, Бельгія, Австралія, Австрія, Нідерланди, Франція, Угорщина. Усі учасники, що дістались фінішу, отримали медалі, а чемпіони марафону отримали призи від спонсорів.