Двоє мешканців Львівщини травмувались під час роуп-джампінгу в «Буковелі» через обрив мотузки

logo


Ввечері у суботу, 17 серпня, на карпатському курорті «Буковель» двоє людей впали на землю під час роуп-джампінгу через обрив головного троса. Про це повідомило Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обладержадміністрації, пише місцеве видання «Курс».

Потерпілі – жителі Львівської області 1998 і 1993 року народження.

Під час стрибка вони впали на пішохідну доріжку і отримали травми. Одного постраждалого доставили в Яремчанську центральну районну лікарню, другого у важкому стані відправили до Івано-Франківська, він перебуває в реанімації обласної клінічної лікарні.

Прес-секретар «Буковеля» Оксана Островська повідомила, що курорт вирішив призупинити роботу атракціону. Водночас зазначили, що фактично не несуть відповідальність за інцидент, оскільки атракціон належить підприємцю, а курорт лише надав ділянку для ведення діяльності.

«Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальності за роботу підприємця. І все ж нещасний випадок стався саме в ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок, і ми ініціюємо перевірку всіх наявних на курорті екстремальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала. На цей момент представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був недавно встановлений і протестований. Зараз чекаємо експертизу», – повідомила Островська.