Двоє мешканців Львівщини постраждали від укусів змій, один у важкому стані

logo


Двоє мешканців Львівщини постраждали від укусів змій, один у важкому стані

фото умовне

З настанням потепління змії прокинулися

За останню добу на Львівщині зафіксували перших два випадки укусів змій – у Яворівській та Кам’янка-Бузькій громадах. Один з постраждалих – 52-річний мешканець – перебуває в реанімації у важкому стані.

Як розповіли 29 квітня в ДСНС Львівщини,52-річного жителя села Залужжя Яворівського району змія вкусила в руку. Чоловіка у важкому стані госпіталізували в реанімаційне відділення Яворівської центральної лікарні.

Окрім того, від укусу змії в руку постраждав 40-річний житель села Прибужани Львівського району. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості.

Рятувальники нагадують, що змії вже прокинулися. Тому, вирушаючи в ліс чи на природу, потрібно дотримуватися нескладних правил безпеки:

Одягайте відповідневбрання, яке захистить від укусів змій – високі черевики, довгі штани із цупкої тканини, які необхідно заправити в черевики.Перевірте місце відпочинку. Перш ніж сісти на траву, камінь, колоду, пошарудіть або постукайте палицею тощо, щоби налякати змію.Не торкайтеся неперевірених об’єктів, бо змії часто ховаються під каменями, поваленими стовбурами дерев, скиртами сіна, трухлявими пнями.Не рухайтесь. Якщо побачили змію, не робіть різких рухів. Почекайте поки вонавідповзе. Як правило, змія просто не бачить нерухомий об’єкт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми