Джеймс Темертей став «Почесним громадянином Львова»

logo
185991_dzhejms_temertej_stav_pochesnim_gromadjan.jpeg


15:40 5 травня 2018 р.

Відзнаку Джеймса Темертея «Почесний громадянин міста Львова» отримав його племінник Генріх Шимонович.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 5 травня: «Львів відзначає своє 762-річчя. З цієї нагоди у Львівській міській раді відбулась урочиста сесія за участю представників місцевої, обласної та державної влади, духовенства, дипломатичного корпусу та почесних львів’ян. Традиційно, під час урочистої сесії, подяками від громади міста було нагороджено кращих львів’ян та присвоєно звання «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року» та «Почесний громадянин міста Львова». Звання «Почесний громадянин міста Львова» отримав канадець українського походження, уродженець Донеччини, успішний бізнесмен і щедрий меценат Джеймс-Костянтин Темертей».

«У червні 2017 року міський голова Львова вручив Джеймсу Темертею «Золотий герб міста Львова» за допомогу міській дитячій лікарні, а саме передачу обладнання, загальною вартістю майже 11 мільйонів гривень, для львівських нейрохірургів у рамках співпраці «SickKids Hospital» (Торонто). Відзнаку пана Джеймса Темертея «Почесний громадянин міста Львова» отримав племінник Генріх Шимонович», – поінформували також у міськраді.

Генріх Шимонович запевнив: «Через щільний графік Джейсм-Костянтин Темертей, на жаль, не зміг сьогодні бути тут присутнім, тому просить пробачення і попросив мене передати вам наступне вітання: «Для мене висока честь отримати відзнаку «Почесний громадянин міста Львова». Ця відзнака є особливо змістовною для мене тому, що Львів – саме те місто в Україні, де я можу повністю розчинитись в українській культурі. Мова, яку ви чуєте тут, – українська, сервіс – український, і вам не потрібно наполягати на тому, щоб до вас зверталися українською мовою. Українці багато завдячують Львову за свою незалежність та європейський вектор розвитку. Львів є містом патріотів і я пишаюся тим, що мене прийняли у вас як свого. Завжди з великим задоволенням приїжджаю до вашого міста. Сподіваюся, що матиму можливість приїжджати частіше і бути частиною вашого життя. Вітаю місто Львів та бажаю вам постійного розвитку та благополуччя».


А поділитися?