ЄБРР затвердив учасників останнього етапу тендеру на е-квиток у Львові

logo


Обрати підрядника на впровадження е-квитка у Львові мають після 24 вересня.
фото ілюстративне: report.if.ua

фото ілюстративне: report.if.ua

ЄБРР затвердив результати першого етапу тендеру впровадження е-квитка у Львові. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Відповідь від банку отримали вчора, 13 серпня. Тепер банк має оприлюднити звіт із відібраними для останнього етапу тендеру компаніями на своєму сайті. Обрати підрядника на впровадження е-квитка у Львові мають після 24 вересня. 

Після цього з учасником тендеру, який зробить найменшу цінову пропозицію, підпишуть угоду і почнуть впроваджувати е-квиток: спершу у трамваях і тролейбусах, а згодом – у автобусах.

Загалом сама робота електронного квитка у Львові має виглядати так: пасажир – транспортна картка / банківська картка / готівка / мобільний додаток – оператор е-квитка – перевізники.

Нагадаємо, що перший етап роботи над е-квитком розпочали у 2015 році, коли підписали меморандум із ЄБРР. До серпня 2017 року ЛКП «Львівавтодор» підписав кредитну угоду та оформив фінансування. Тендерні процедури тривали з 2017 року. Весь громадський транспорт має перейти на е-квиток орієнтовно у січні-травні 2020 року. 

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.