Екс-працівницю банку у Львові заочно ув’язнили на 9 років за привласнення 3 млн грн

logo


Колегія суддів Галицького районного суду Львова визнала винною та засудила до 9 років тюрми екс-працівницю одного з відділів ПроКредит банку, яка привласнила понад 3 млн грн клієнтів. У вироку суду вказано, що наразі жінка перебуває у міжнародному розшуку та переховується від правоохоронних органів, тому її судили заочно.

У вироку суду, який оприлюднили у реєстрі 12 грудня, наведено близько 30 епізодів, коли Галина Світлик, яка на той момент очолювала відділ роздрібного бізнесу відділення №1 ПроКредит банку на вул. Городоцькій, 33, привласнювала гроші клієнтів. Протягом 2010 – 2013 років Галина Світлик неодноразово підробляла документи, розривала депозитні договори клієнтів та знімала гроші з їх рахунків. Вона наказувала касирці видавати їй гроші з каси банку.

Як стало відомо з позову ПроКредит банку, у такий спосіб Галина Світлик заволоділа 1,2 млн грн, 183 тис. доларів та 51 тис. євро. Загалом, сума привласнених Галиною Світлик коштів перевищує 3 млн грн.

Усі операції Галина Світлик проводила за допомогою касирки, яка зараз теж оголошена у розшук. У судовому вироку вказано, що касирка у січні 2018 року виїхала у Польщу. Місце її перебування наразі невідоме. У вироку вказано, що Галина Світлик оголошена у міжнародний розшук.

Фото Галини Світлик з сайту МВС

На сайті МВС оприлюднили фото 49-річної Галини Світлик, яку розшукують за привласнення коштів, зловживаючи службовим становищем. Вона зникла ще у 2014 році.

У судовому вироку вказано, що ПроКредит банк відшкодував клієнтам незаконно привласнені Галиною Світлик кошти.

Галицький районний суд Львова визнав Галину Світлик винною у привласненні коштів та підробленні документів та заочно ув’язнив її на 9 років тюрми. Її також зобов’язали сплатити кошти, які вона привласнила з рахунків клієнтів.