Екс-працівник “ЄРЦ” Василь Скиданчук замість суду поїхав до Львова знайомитись із запірною арматурою

logo
35696_eks_pracivnik_erc_vasil_skidanchuk_zamist.jpeg


Екс-працівник “ЄРЦ” Василь Скиданчук замість суду поїхав до Львова знайомитись із запірною арматурою

 https://pp.vk.me/c636520/v636520767/38e74/BCpt6c1thnI.jpg

В Івано-Франківському міському суді продовжують розглядати адміністративне правопорушення у справі порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Правопорушником виступає інженер КП «ЄРЦ» (тепер МІУК) та депутат міськради від «Свободи» Василь Скиданчук, передає Фіртка.

Минулого разу до суду надійшло клопотання про відкладення справи, оскільки Василь Скиданчук поїхав  у відрядження у Львів.

Сьогодні, 31 жотвня, о 10.45 до суду надійшло клопотання про відкладення засідання у зв’язку із відрядженням Скиданчука до Львова. Суд відклав засідання до 7 листопада о 9.30.

Адвокати кажуть, що “поїхав ознайомлюватися із запірною арматурою”.

Нагадаємо, як писала раніше Фіртка, Віктор Синишин і Василь Скиданчук, працюючи в ЄРЦ (МІУК), зареєстрували фірми «Станіслав-ІВ» та «Галичина-ІВ» відповідно, які отримували підряди від цього ж комунального підприємства.

Посадовці підписували акти приймання-передачі виконаних робіт, проведених підприємствами, співзасновниками яких вони були та не вживали жодних заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів.

Варто зауважити, обвинувачений у аналогічній справі начальник КП “Івано-Франківськміськсвітло”, депутат Івано-Франківської міської ради від партії “Свобода” Віктор Синишин також систематично не з’являється до суду.

ДО ТЕМИ: Корупційна комуналка по-франківськи: “ЄРЦ”, бізнес і політика

Нагадаємо, у вересні В. Скиданчук на судове засідання не з’явився, оскільки перебував на лікуванні загострення хронічної хвороби. На наступне засідання знову не прийшов, бо поїхав у відрядження у Чернівці.

Ймовірно таким чином  затягується розгляд справи, оскільки, згідно з ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Строки накладення адміністративного стягнення” :

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.

Адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

У разі відмови у порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову у порушенні кримінальної справи або про її закриття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Колишній працівник “ЄРЦ” Василь Скиданчук через відрядження у Чернівці знову не прийшов до суду

Активісти та журналісти провідали Василя Скиданчука в лікарні

Колишній інженер ЄРЦ, котрого судять за корупційне правопорушення, замість суду поїхав на навчання в Одесу

Колишній інженер ЄРЦ, котрого судять за корупційне правопорушення, вкотре замість суду поїхав у відрядження

Аналітика “Під контролем”: скільки насправді заробляють комунальні підприємства Івано-Франківська

Кількість переглядів – 4131.10.2016 16:24

Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

вологість:

тиск:

вітер:


А поділитися?Вам має сподобатись...