Екс-тренеру Металурга вдався дебют із молодіжкою Руху (відео)

logo


Днями Олексій Годін очолив молодіжну команду львівського Руху. А вчора вже здобув з нею перше турнірне очко. Нагадаємо, що у серпні спеціаліст залишив запорізький Металург, який за підсумками сезону вилетів до Другої ліги

Колишній головний тренер запорізького Металурга Олексій Годін днями очолив молодіжну команду Руху. Помічниками будуть трудитися Андрій Кікоть та Ростислав Горецький.

Вчора дублери Руху безстрашно дебютували у чемпіонаті U-21, й не програли Колосу, що проводить у турнірі вже другий сезон — 1:1.

«Якщо брати до уваги той факт, що це була перша гра і ми за такий короткий термін більш-менш укомплектувалися, то, вважаю, зіграли досить непогано, — підсумував дебют Олексій Годін. — Важливо, що взяли участь у матчі футболісти з першої команди. Вони допомогли зв’язати гру. У першому таймі ми могли перемагати з рахунок 2:0, а можливо й більше. Так, біля наших воріт також були моменти, але це футбол. Якщо проаналізувати другий тайм, то було помітно, що хлопці вже втомилися. Попри це, у нас були моменти. Могли забивати. Був відкритий футбол.

У гравців наразі різний рівень підготовки. Хтось міг зіграти шістдесят хвилин, а хтось і всі дев’яносто. Гравці з основного складу додали впевненості молодим хлопцям. У Колоса — хороші дублери. Помітно, що це зіграна команда. У їхніх діях є логіка. Надіяюся до наступної гри у нашій команді прибавиться футболістів».

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant 

Нагадаємо, що Годін залишив Металург перед стартом нового сезону. Запорізьку команду тоді очолив Володимир Микитин.

Дивіться, хто прийшов? Новачок чемпіонату U-21 опускає Олімпік на останнє місце у таблиці

на Ваш сайт.