Ексдиректор Львівського бронетанкового заводу визнав себе винним у недостовірному декларуванні майна

logo


Він “забув” вказати квартиру дружини у Відні і компанію в офшорі.

Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) направила до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа, якого підозрюють у поданні недостовірних відомостей у деклараціях.

Пресслужба САП зазначає, що до обвинувального акту додається угода про визнання винуватості з боку колишнього посадовця.

За даними слідства, ексдиректор заводу навмисно не вказав у щорічних деклараціях право користування квартирою у столиці Австрії вартістю 381 тис. євро, що належить його дружині, а також відомості про власну компанію, зареєстровану на території Белізу зі статутним капіталом 50 тисяч доларів США.

Читайте також:

Правоохоронці обшукують Житомирський бронетанковий завод

Відповідно до угоди про визнання винуватості, підозрюваний погоджується на призначення покарання у виді штрафу у розмірі 3500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (59,5 тис. грн).

Нагадаємо, 13 липня 2017 року директора “Львівського бронетанкового заводу” Романа Тимківа та його заступника затримали на робочому місці детективи НАБУ. Чиновників підозрюють у “привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем”. Загалом, за даними НАБУ, було розтрачено більше 28 мільйонів гривень державних коштів.

Солом’янський районний суд Києва призначив директору Львівського бронетанкового заводу Роману Тимківу запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або застави в 2 мільйони гривень. Крім цього, його також відсторонили від посади. Згодом суд обрав запобіжний захід для трьох затриманих посадових осіб Збройних сил України та ДП “Львівський бронетанковий завод”. За Тимківа внесла заставу його сестра.

Відео

Директора Львівського бронетанкового заводу звільнили під заставу у 2 мільйони