Ексголова ЛОДА розповів про свій новий готельно-оздоровчий комплекс у Моршині

logo


За його словами, комплекс “Святий Шарбель” вартістю у понад 10 млн доларів, він відкрив у співфінансуванні зі своїм другом, якого не назвав, вклавши туди частково власні, і частково кредитні гроші.

Готельно-оздоровчий комплекс розрахований не лише на українців, а й на іноземців. А названий він на честь ліванського католицького святого не випадково.

“Ця назва виникла тоді, коли я відвідав одну з найцікавіших країн Західної Азії – Ліван. Мені вдалось пожити деякий час у монастирі, де поховані мощі святого Шарбеля. Як вам відомо, він зцілював людей та робив чудеса. Так як у нас готельно-оздоровчий комплекс, де люди мають зцілюватись як фізично, так і духовно, ця назва мені видалась ідеальною”, – додав бізнесмен.

Нагадаємо, нещодавно у Моршині запрацювала перша черга готельно-оздоровчого комплексу “Святий Шарбель”, у який інвестували понад 10 млн доларів. Загальна площа готельно-оздоровчого комплексу “Святий Шарбель” становить приблизно 10 тис. м². Після запуску другої черги загалом там буде 101 номер. Також там є ресторан, оздоровчий SPA-центр з карпатською, фінською та інфрачервоною саунами, фітобар та п’ять басейнів.

Додамо, комплекс названий на честь ліванського католицького святого  на ім’я Шарбель (справжнє ім’я Юсеф Махлуф), який жив у 1828-1898 рр. та прославився тим, що тяжко працював, обрав відлюдний та аскетичний спосіб життя і дуже багато молився. У 1977 році католицька церква канонізувала святого Шарбеля.