Експерти заявили, що Львів обрав не те місце для заводу з переробки сміття

logo
64286_eksperti_zajavili_wo_lviv_obrav_ne_te_mis.gif


Науково-експертна група вважає, що ділянка в Яворівському районі Львівської області не відповідає нормативним вимогам для облаштування полігону і будівництва об’єктів для поводження з твердими побутовими відходами.

Як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, такий висновок був оприлюднений у четвер під час чергового засідання групи.

Згідно з висновками групи, ділянка на території колишнього гірничо-хімічного підприємства “Сірка” розташована в карстово небезпечній зоні, в якій за державними будівельними нормами не допускається будівництво полігонів.

Також ділянка не відповідає нормам щодо відстані від полігону до відкритих водойм, культурно-оздоровчих об’єктів, водозаборів і заповідних територій.

Згідно з висновками комісії, всі ці чинники роблять неможливим використання ділянки для будівництва полігону ТПВ та заводу з їх переробки.

Як відомо, Львівська ОДА в кінці січня передала Львівській міськраді ділянку площею 12, 8 га на території колишнього гірничо-хімічного комбінату “Сірка” в Яворівському районі під будівництво полігону та комплексу з переробки твердих побутових відходів.

Міський голова Львова Андрій Садовий вбачає небезпеку обвалу і виплеску інфільтратів на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?