Експертиза не виявила алкоголю в крові радника мера Винник

logo


У крові радника міського голови Винник, голови фракції партії «Самопоміч» у Винниківській міськраді Тараса Дмитерка, якого нещодавно звинуватили у кермуванні на підпитку, не виявили алкоголю. Таким є висновок лікарів, опублікований самим Тарасом Дмитерком Facebook.

«Сьогоді отримав на руки медичне заключення щодо аналізу крові. Результат очевидний – 0% етанолу в крові», – написав Тарас Дмитерко та додав фото висновку медиків лікарні швидкої допомоги.

Висновок щодо вмісту алкоголю у крові Тараса Дмитерка, виданий лікарями комунальної міської клінічної лікарні швидкої допомоги

Нагадаємо, 19 грудня у львівських ЗМІ з’явилась інформація, що напередодні ввечері на вул. Богданівській у Львові патрульні зупинили Тараса Дмитерка нетверезим за кермом Peugeot Partner. У прес-службі патрульної поліції Львова підтвердили ZAXID.NET цю інформацію за винятком прізвища водія, оскільки послались на заборону розголошення персональних даних. У патрульній поліції також додали, що водій відмовився від проходження перевірки, чим «фактично визнав свій стан». Сам Тарас Дмитерко заперечував звинувачення та обіцяв оприлюднити висновок лікарів, як тільки він з’явиться.