«Електротранс» обіцяє до кінця травня віддати місту усі 55 автобусів

logo
66273_elektrotrans_obicjae_do_kincja_travnja_vi.png


«Електронтранс» щотижня відвантажує АТП №1 по 3-4 автобуси. Відповідно до договору, до 31 травня цього року виробник ТОВ СП «Електронтранс» надасть замовнику АТП №1 загалом 55 нових автобусів. Про цей йдеться у офіційній заяві ТОВ СП «Електронтранс», яку підприємство оприлюднило 23 лютого. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

У заяві йдеться про те, що підприємство не змогло одразу почати виконання замовлення 55 низькопідлогових автобусів через оскарження одним із учасників торгів (дилером Мінського автомобільного заводу) рішення тендерного комітету щодо переможця. Відтак договір на поставку автобусів був підписаний не одразу.

«ТОВ СП «Електронтранс» не могло розпочати виготовлення автобусів, оскільки до остаточного рішення суду Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 не мало права підписати договір на поставку автобусів із переможцем торгів. Договір був підписаний тільки 2 вересня 2016 року, тому керуючись п. 4 статті 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме наявністю документально підтверджених об’єктивних обставин, сторони підписали додаткову угоду про продовження терміну поставки 55 автобусів до 31 травня 2017 року», йдеться у повідомленні.

Відповідно до умов договору, вартість одного автобуса з ПДВ – 4 803 247 грн. Наприкінці вересня 2016 року завод отримав авансову оплату. Після сплати 20% ПДВ до державного бюджету, гроші були скеровані на закупівлю матеріалів та комплектації, а також на експлуатаційні витрати, пов’язані з виробництвом продукції. Перша партія автобусів надійшла до замовника в кінці січня 2017 року, проте ЛК «АТП № 1» за фактично поставлені автобуси післяплату не здійснило.


А поділитися?