ЄС надає мешканцям Львівщини гранти для розвитку власного бізнесу

logo
66475_es_nadae_meshkancjam_lvivwini_granti_dlja.png


Фінансовава допомога на власну справу: у Львові стартував проект «Євросоюзу», який допоможе охочим започаткувати або розвинути свій бізнес.

«Проект спрямований на вразливі категорії населення. У першу чергу на внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО. А 25% можуть бути мешканці з вразливих категорій, в тому числі люди з інвалідністю, одинокі матері», – пояснила в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик.

У Львові наберуть 5 груп по 25-30 осіб. Ще дві такі ж групи – у м. Дрогобич. Спочатку учасники пройдуть дводенний тренінг, а потім, розом із фахівцями, писатимуть бізнес-плани. Ті, чиї ідеї стануть найцікавішими, отримають фінансову підптримку.

«Для людей, які хочуть зробити щось самі, це є сума до 650 євро. Це – одноразова виплата. Інша категорія, яку ми запрошуємо до проекту –діючі бізнеси. Це можливість розширення своєї підприємницької діяльності. На це передбачено суму до 2150 євро в гривневому еквіваленті. А також пропонуємо до 400 євро на професійну орієнтацію, тобто це можуть бути різні курси, наприклад, англійської мови, або інші, які допоможуть людині у її професійній діяльності», – пояснила менеджер проекту Ірина Трохим.

Щоправда, грошових виплат на руки проект не передбачає. Ці суми підуть на закупівлю обладнання, яке необхідне людині для розвитку бізнесу.

Заявки на участь у проекті прийматимуть до 15 березня. Звертатися за довідками щодо реєстрації можна у ГО Центр «Жіночі перспективи», за адресою: м. Львів, пр. Червоної Калини, 36/315 або за тел: 295 50 60, 067 674 07 70.


А поділитися?