Європа позичить Львову 10 млн євро на впровадження електронного квитка

logo
40001_evropa_pozichit_lvovu_10_mln_evro_na_vpro.jpeg


Львів стане одним із перших українських міст із автоматизованою системою оплати проїзду у громадському транспорті. Сьогодні, 17 листопада, Львівська міська рада підписала відповідну угоду про кредитування з Європейським банком реконструкції і розвитку. За ці гроші мають закупити, встановити та експлуатувати програмне забезпечення, а також – самі електронні картки, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

– Про впровадження електронного квитка дискусії у нас тривають багато років, однак це не так просто зробити, – каже міський голова Львова Андрій Садовий. – Ми вивчили досвід різних країн, тому наш е-квиток має стати найкращим.

За словами посадовців міської ради, електронний квиток змінить не лише інфраструктуру, але й порядок ведення бізнесу. Для водіїв не буде ні пільговиків, ні тих, хто платить. Але всі ті, хто зараз має право на пільговий проїзд, і надалі його матиме, просто з обігу зникне готівка.

Реалізувати проект мають за півтора-два роки. Термін кредиту від ЄБРР – 13 років з пільговим періодом три роки після підписання договору. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – шестимісячна міжбанківська ставка Єврозони та маржа 7,0% річних. Позичальником визначено ЛКП «Львівавтодор», однак, аби гарантувати виконання ним зобов’язань, кредит нададуть під муніципальну гарантію.

 


А поділитися?Вам має сподобатись...