Європейський інвестиційний банк профінансує покращення енергоефективності «Львівської політехніки»

logo
149297_evropejskij_investicijnij_bank_profinansu.jpeg


Львівський університет потрапив до переліку українських вишів, яким ЄІБ надасть кошти для підвищення рівня енергоефективності.

Україна та Європейський інвестиційний банк ратифікували Фінансову угоду, за якою ЄІБ надасть 120 мільйонів євро на покращення енергоефективності в 7 українських вищих навчальних закладах. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Згідно з угодою, загальна вартість проекту складе 160 мільйонів євро, з яких 120 млн кредиту надасть ЄІБ. Кошти залучатимуться на 20 років з 5-річним пільговим періодом, а проект розділять на два етапи.

У першому візьмуть участь 7 університетів. Крім «Львівської політехніки», до переліку увійшов Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, «Харківський політехнічний інститут» та інші.

У кожному з вишів провели енергетичний аудит та визначили обсяг робіт, які необхідно виконати. Наразі триває підготовка проектно-кошторисної документації. Загалом роботи планують провести в 147 будівлях.

Другий етап проекту буде спрямований на покращення енергоефективності у наукових лабораторіях університетів. Конкурс для відбору його учасників МОН оголосить найближчим часом.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові стартував набір охочих стати помічником святого Миколая. Як долучитися

На яких ділянках доріг Львівщини найчастіше стаються ДТП: перелік


А поділитися?Вам має сподобатись...