Експозиція бойових прапорів та спільне виконання Державного Гімну: як у Львові відзначили День міста

logo


Цьогоріч Львову виповнюється 768 років.

У центрі міста, на площі Ринок, відбулись урочистості з нагоди 768-ї річниці з дня заснування Львова. Біля ратуші урочисто підняли прапор міста, а також учасники заходу спільно виконалиДержавний гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні.

Опісля присутнім представили експозицію бойових прапорів відомств, які беруть безпосередню участь у боротьбі з російським агресором. Розпочали експозицію з урочистого винесення Державного прапора України, а далі біля входу у ратушу розмістили бойові прапори ЗСУ, Державної прикордонної служби, Сухопутних військ ЗСУ, Національної гвардії, Повітряних Сил ЗСУ, ДСНС, Військово-морських сил ЗСУ, Національної поліції,Десантно-штурмових військ ЗСУ, СБУ та Сил спеціальних операцій.

Читайте також: Львівщина підсилила 24 ОМБр імені Короля Данила на 150 бойових безпілотників

У заході взяли участь представники зазначених відомств, обласної та міської влади, жителі Львова, почесний громадянин Львова Мирослав Маринович.

«Львів – це місто, яке через багато століть пронесло дух королівської величі та шляхетності. Місто, яке є гостинним до друзів та вкрай небезпечне для ворогів. Історія міста нічогоне варта без тих, хто її творить – без жителів. Шановні львів’яни, ви робите неповторну атмосферу затишку та комфорту у Львові. На превеликий жаль, уже одинадцятий рік поспіль ми відзначаємо День міста в умовах російсько-української війни. Позаду мене бойові стяги військових підрозділів Сил оборони. Саме в них зараз служать тисячі українців, тисячі львів’ян, які з доблестю і честю дають гідну відсіч ворогу. На жаль, великою ціною. Щиро переконаний, що після нашої перемоги, тут, на площі Ринок,ми відзначатимемо День міста уже з нашими воїнами, які повернуться з фронту. Щиро бажаю нам Перемоги! Слава місту Львів! Слава Збройним Силам! Слава Україні!», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Завершили відзначення урочистим проходженням роти почесної варти Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Читати далі

Monday April 29th,2024

Сьогодні Львівщина прощається із чотирма захисниками

Monday April 29th, 2024

Воїна зі Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Sunday April 28th, 2024

Сьогодні Львівщина прощається із захисником Юрієм Гануляком

Saturday April 27th, 2024

Сьогодні Львівщина прощається із чотирма захисниками

Saturday April 27th, 2024

Трьохвійськовослужбовців із Сокальщини посмертно відзначили орденами «За мужність»

Saturday April 27th, 2024

Сокальщина прощалася з двома захисниками – Міц Валентином та Панькевичем Романом

Friday April 26th, 2024

Сьогодні Львівщина прощається із п’ятьма захисниками

Thursday April 25th, 2024

Захисник із Львівщини отримав бойову відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ

ThursdayApril 25th, 2024

Сьогодні Львівщина прощається із трьома захисниками

Thursday April 25th, 2024

Завтра Львів попрощається із захисником Назарієм Марочканичем