“Фенікс-Стефано” – одноосібний лідер: підсумки 3-го туру чемпіонату Львівської області

За традицією, розпочнемо з відвідуваності матчів. У звітному турі вона склала 2450 глядачів, що трохи менше середнього показника чемпіонату. У шести зустрічах забито 20 м’ячів – це наразі найкращий результат сезону. Особливо в цьому плані постарався діючий чемпіон, який здобув найбільшу перемогу чемпіонату.

Відзначимо успіх господарів: гості, які до звітного туру перемогли більш ніж у половині матчів, цього заразу обмежилися трьома нічиїми. Щодо покарань арбітрів, то вони призначили два 11-метрові штрафні удари, показали 21 жовту та дві червоні картки.

Розгром туру

У двох попередніх турах не було зафіксовано жодної розгромної перемоги однієї з команд. І ось, отримуйте – СКК «Демня» вдома познущався над ФСК «Яворів». Схоже, діючого чемпіона дуже вже розлютили невдачі у двох попередніх матчах

У першому таймі ніщо не віщувало подібного розвитку подій. «Яворів» опирався більш майстерному противнику і навіть пішов на перерву за нічийного рахунку (1:1). Посипалася команда Петра Шибки вже у завершальні 20 хвилин зустрічі. А добив її ніхто інший як Олег Шептицький. Новачок «Демні» вийшов на поле у другому таймі і в кінцівці зустрічі оформив дубль. На це йому знадобилася хвилина. 7:1 – перша і дуже ефектна перемога чемпіона.

Лідер туру

У принциповому протистоянні новачків Прем’єр-Ліги сильнішим виявився «Фенікс-Стефано». Команда одного з найтитулованіших тренерів Львівщини Степана Михальчука взяла реванш у «Юності» (В.Білки) за дві поразки, які сталися минулого сезону у першій лізі. Голи Михайла Іванця і Андрія Дигаса принесли «Фенікс-Стефано» перемогу з рахунком 2:0. І хто міг подумати, що після трьох турів саме команда з Підмонастира буде лідирувати у чемпіонаті, не втративши при цьому жодного очка?

"Фенікс-Стефано" - одноосібний лідер: підсумки 3-го туру чемпіонату Львівської області - изображение 1
Бомбардир туру

Не єдиним Олегом Шептицьким! У третьому турі окрім нападника «Демні» дублем вистрілив ще один гравець. Два м’ячі Олега Коцовського принесли «Гірнику» першу перемогу у сезоні. Команда з Новояворівська з рахунком 2:0 здолала «Галичину» (В.Дорошів).

Камбек туру

Знову без перемоги поле залишив «Миколаїв». Пята команда області за підсумками минулого сезону потужно розпочала зустріч з «Юністю» (Гійче). До 16-ї хвилини матчу «Миколаїв» забив у ворота суперника два м’ячі. Проте здобуту перевагу не зберіг. Команда Руслана Брунця після перерви зібралася та зробила камбек – нічия 2:2.

Осічка туру

Перший м’яч у сезоні пропустила «Погонь». Разом з тим львів’яни ще й вперше втратили очки. Гол Івана Юськевича дозволив «Погоні» у середині першого тайму матчу з «Енергетиком» вийти вперед. Але за п’ятнадцять хвилин до завершення зустрічі підопічні Віталія Лобосюка не догледіли Віталія Ільчишина, який зрівняв рахунок. Нападник «Енергетика» не тільки приніс своїй команді одне очко, а й став одним з лідерів бомбардирських перегонів.

Матч туру

Центральний матч туру відбувся у Торчиновичах, де місцевий «Кар’єр» приймав «Самбір». Гості були дуже близькі до того, аби здолати бронзового призера минулого чемпіонату. Проте не втримали перевагу. На гол Олега Теплого господарі за 12 хвилин до завершення матчу відповіли влучним ударом Івана Карапінки.

Прем’єр-ліга Львівщини. Результати 3-го туру

«Кар’єр» Торчиновичі – ФК «Самбір» 1:1Голи: Карапінка Іван 78 – Теплий Олег 21

СКК «Демня» – ФСК «Яворів» 7:1Голи: Терлецький Андрій 36, Покладок Юрій 50, Слука Богдан 50 пен, Яремчук Олександр 75, Кухарський Андрій 84, Шептицький Олег 87, 88 – Когут Володимир 40

«Юність» Гійче – ФК «Миколаїв» 2:2Голи: Дроботій Павло 69, Набізада Омар Моххамад 82 – Балух Ігор 2, Міліщук Назар 16

«Погонь» Львів – «Енергетик» Добротвір 1:1Голи: Юськевич Іван 75 – Ільчишин Віталій 32

«Фенікс-Стефано» Підмонастир – «Юність» В.Білка 2:0Голи: Іванець Михайло 27, Дигас Андрій 60