Фестиваль рівності у Львові проведуть онлайн. Програма

logo
201775_festival_rivnosti_u_lvovi_provedut_onlajn.jpeg


Організатори вирішили проводити Фестиваль онлайн з міркувань безпеки.фото: www.akcent.org.ua

фото: www.akcent.org.ua

Цьогорічний фестиваль рівності у Львові та інших містах України відбудеться в режимі онлайн. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Фестивалю у Facebook.

«Ми не хочемо чекати на “кращі часи”, коли ані фестивалі, ані марші не треба буде охороняти, коли все буде безпечно. Ми розуміємо відповідальність перед учасницями та відвідувачками фестивалю, тому прийняли рішення Фестиваль рівності на цей раз проводити онлайн», – йдеться у повідомленні.

Долучитись до Фестивалю рівності та переглядати лекції спікерів можна буде у Facebook чи YouTube з 17:00 26 липня. Програма включає прямі включення з регіонів та розмови з місцевими активістами та активістками. Продовжать програму три лекції, в яких експертки спробують висвітлити, яким саме є вплив політичного контексту на соціально вразливі групи, які існують причини виникнення конфліктів, а також поговорять про те, як мистецтво може бути мовою протесту.

Нагадаємо, у березні 2016 року у Львові зірвали Фестиваль рівності, що згодом засудив посол США. Тоді між організаторами та представниками націоналістичних організацій Львова виник конфлікт, а готель «Львів», де проходили події фестивалю, нібито замінували. Під час проведення першого фестивалю рівності низка громадських організацій Львова виступила проти. Також свої зауваження висловили представники УГКЦ. Цьогоріч Фестиваль має відбутися 26 липня.


А поділитися?Вам має сподобатись...