ФІФА дозволила збірній України зіграти зі Словаччиною у Львові

logo
144526_fifa_dozvolila_zbirnij_ukrajini_zigrati_z.jpeg


ФІФА дозволила збірній України зіграти зі Словаччиною у Львові

Збірна України з футболу зіграє товариський матч із командою Словаччини 10 листопада у Львові на стадіоні “Арена Львів”.

“Відповідне підтвердження Федерація футболу України отримала від ФІФА, яка, нагадаємо, в 2013 році заборонила проведення на львівській арені офіційних матчів під егідою організації терміном на 5 років, зокрема поєдинків відбірного циклу Чемпіонату світу 2018 року”, – повідомляє у вівторок прес- служба ФФУ.

Восени 2013 року Дисциплінарний та Апеляційний комітети ФІФА прийняли рішення, згідно з якими збірну України було покарано проведенням одного матчу відбору ЧС-2018 без глядачів і забороною грати на стадіоні “Арена Львів” на час цього відбіркового турніру через поведінку вболівальників під час зустрічі збірних України і Сан-Марино 6 вересня 2013 року у Львові.

Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив своє рішення на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна – Сан-Марино, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські та дискримінаційні прояви, яких, на його думку, припустилися місцеві вболівальники, “вивішуючи неонацистські прапори, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське вітання”.


А поділитися?