Фіктивний шлюб з ухилянтом: на Львівщині викрито жінку з інвалідністю (ФОТО)

logo


Фіктивний шлюб з ухилянтом: на Львівщині викрито жінку з інвалідністю (ФОТО)

Встановлено, що за грошову винагороду у сумі від семи до десяти тисяч доларів США підозрювана, 52-річна мешканка Львівської області, підшуковувала військовозобов’язаних чоловіків, які мали намір незаконно виїхати за кордон та організовувала їм фіктивні шлюби з жінками, які мали
інвалідність. Зловмисницю викрили оперативники Управління міграційної поліції спільно з слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективами) слідчого управління поліції Львівщини та військовослужбовцями 7-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Також встановлено, що підозрювана – жінка з інвалідістю ІІ групи, уклала фіктивний шлюб з військовозобов’язаним громадянином України і у такий спосіб сприяла йому в уникненні мобілізації та організувала можливість виїхати за межі держави як особі, котра супроводжує у закордонній поїздці дружину з інвалідністю.

Правоохоронці затримали жінку під час одержання нею коштів у сумі 5 тисяч доларів США.Читайте також: Уклав фіктивний шлюб, щоб виїхати до Польщі: у «Краківці» прикордонники затримали
ухилянтаЗатриманій повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.