Фінляндія перевела посольство з Києва до Львова

logo


image

Посольство Фінляндії у Києві тимчасово перевело своїх працівників до Львова на тлі загрози подальшого вторгнення військ РФ.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті МЗС Фінляндії.

“У вівторок, 22 лютого, на основі загальної оцінки безпекової ситуації в Україні міністерство закордонних справ ухвалило рішення про тимчасове переміщення своїх співробітників з Києва до Львова”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Фінляндія скоротила кількість працівників у своєму посольстві в Києві.

Посольство продовжить свою роботу в Україні, втім обслуговування клієнтів тепер здійснюється лише за попереднім записом.

Як повідомлялося, Австралія евакуює своє посольство з Києва до Львова, оскільки ступінь занепокоєння навколо безпекової ситуації на кордонах України зростає через нагромадження там російських військ.

Израиль готов оказать гуманитарную помощь Украине

Російський лідер Володимир Путін 21 лютого оголосив про визнання маріонеткових утворень «Л/ДНР» та підписав відповідні укази.

Водночас він звинуватив Київ у ескалації ситуації в ОРДЛО, заявивши, що начебто Москва зробила все, аби зберегти територіальну цілісність України. Свій виступ Путін завершив погрозою Україні, яка, за його словами, нібито діє на Донбасі агресивно.