Фірма, яка хотіла цинковий завод у Винниках, ремонтуватиме за 68 мільйонів дорогу на Сколівщині

logo


Львівська ОВА замовила ремонт дороги місцевого значення Завадка – Козьова за 68 мільйонів гривень у стрийської фірми ДП “Екранбуд ТзОВ “Екран”.

Департамент дорожнього господарства Львівської ОВА провів тендер у системі ProZorro на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Завадка – Козьова Львівської області, яке підрядник повинен
здійснити до 31 грудня 2024 року.

Аукціон стартував 4 вересня, участь у ньому взяли ДП “Екранбуд ТзОВ “Екран” та ТОВ “Ковельське ШБУ №63” з пропозиціями у 68 531 208 грн й 73 000 000 грн відповідно. Переможцем обрали ДП “Екранбуд ТзОВ “Екран”, а очікувана вартість закупівлі становила 73 689 470 грн.

Згідно з закупівлею, йдеться про ремонт ділянки км 11+600 – км
18+800, що знаходиться на території колишнього Сколівського району. Підрядник повинен здійснити ремонт автомобільної дороги, що охоплює заміну покриття дороги, ремонт мостів та інші роботи.

За даними аналітичної системи YouControl, дочірнє підприємство “Екранбуд ТзОВ “Екран” зареєстроване з 2003 року у Стрию, займається будівництвом доріг і автострад. Кінцевим власником фірми є стриянин Зіновій Карпінський. Він
також володіє низкою стрийських фірм, а також телерадіокомпаніями “Хвилі Стрия” й “Лан”. У 2011 році він заснував БО “ФОНД Карпінських”.

У 2019 році компанія Карпінського планувала збудувати цинковий завод у Винниках, проти чого виступили місцеві мешканці.

Нагадаємо, у липні Львівська ОВА провела закупівлю на ремонт моста через річку Західний Буг вартістю у 357 млн грн, а у серпні на капітальний ремонт дороги Турка – Лопушанка передбачили 215,8 млн грн.

Також на Львівщині на
утримання та ремонт доріг до 2025 року передбачили майже 3 мільярди гривень.