Фіскали викрили ще дві нові нелегальні АЗС у Львові та Сокалі

logo


Оперативники ДФС у Львівській області викрили та припинили діяльність двох нелегальних АЗС. Паливно-мастильні матеріали та дизпаливо без відповідних дозвільних документів незаконно продавали у Сокальському районі та у Залізничному районі Львова.

На обох станціях вилучили 5 та 8 тонн дизпалива. Приблизна вартість описаного майна і палива ‒ близько 600 тисяч гривень, інформує прес-служба ДФС Львівщини.

фото прес-служби ДФС у Львівській області

На правопорушників склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП («порушення порядку провадження господарської діяльності»), їх скерують до Сокальського районного суду та Залізничного районного суду м. Львова.

Нагадаємо, як інформував ZAXID.NET, 27 серпня керівник ДФС Львівщини Ігор Кондро звітував про 22 зафіксовані випадки незаконної реалізації пального. У прес-службі ДФС ZAXID.NET уточнили, що станції у Сокальському та Залізничному районах не входять до цього переліку, це нововиявлені нелегальні АЗС. Хоча назвати точні адреси у прес-службі відмовились.

Тим часом львівська мерія заявляла про те, що контролюючі та правоохоронні органи ігнорують вимоги закрити точки нелегального продажу пального у місті. Також міськрада назвали точні адреси, де пальне продають без відповідних дозволів.