Фіскали вилучили на Львівщині товарів на 4,4 млн. гривень

logo
175750_fiskali_viluchili_na_lvivwini_tovariv_na_.jpeg


18:25 13 березня 2018 р.

Працівники податкової міліції провели в рамках операцій «Рубіж-2017» та «Акциз-2018» слідчі дії з протидії переміщенню для комерційних цілей до України штучно подрібнених партій товару, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків (так звана схема «піджаків» чи «човників»).

Про це повідомили сьогодні, 13 березня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Обшуки відбулись протягом січня-березня 2018 року у Львові, Пустомитівському і Дрогобицькому районах Львівської області. В ході обшуків виявлено накопичення великих товарних партій продукції іноземного виробництва не сертифікованої в Україні, в тому числі побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування, алкогольні напої».

«За наявною інформацією, реалізація товарів в Україні здійснювалась через магазини і ринки Львова, а також з використанням мережі Інтернет. Загальна орієнтовна вартість виявлених у січні-березні не сертифікованих товарів іноземного виробництва понад 4,4 млн. гривень Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення кола осіб, задіяних у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів», – поінформували також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook» також опублікували фотосвідчення.


А поділитися?