Фото львів’янина потрапило у десятку кращих фотоісторій року за версією National Geographic

logo


Фотоісторія львівського фотографа Артура Абраміва потрапила в 10 найкращих фотоісторій року про мандрівки за версією журналу National Geographic Traveller. Про це Артур Абрамів написав на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться у журналі, Артур Абрамів заявляв, що його надихають гори. Коли почалася пандемія, фотограф відправився на пошуки, «щоб відновити зв’язок з природою та наситити свою природну цікавість до досліджень».

На фото Артура Абраміва зображена 87-річна мешканка Волосянки Марія Гриців , яка виходить із своєї літньої кухні – традиційної ялинової споруди, яка зазвичай будується поруч із головним будинком.

Реклама партнерів

«Волосянка, курортне селище, усипане хвилястими пагорбами та нескінченними зеленими пасовищами, розташоване у Львівській області Українських Карпат, є домом для не більше 1500 жителів. Незважаючи на те, що частий приплив міських туристів, які підписуються на пішохідні стежки, гірські експедиції та сільські продовольчі товари, село офіційно не повідомляє про жоден випадок COVID-19. Щомісяця, починаючи з 2015 року, український фотограф документального та пригодницького мистецтва Артур Абрамів залишав міський пейзаж Нового Розділу, щоб дослідити іншу частину хребта району», – мовиться у повідомленні журналу.

Нагадаємо, раніше львівський художник та фотограф документаліст Артур Абрамів посів перше місце в міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook