Французькі експерти пропонують збудувати сміттєпереробний завод на території Львова

logo
92956_francuzki_eksperti_proponujut_zbuduvati_s.jpeg


Французька компанія Egis запропонувала Львову звести сміттєпереробний завод на території ТЕЦ-2. Як розповів керівник проекту Крістофер Раунд, експерти також аналізували дві інші земельні ділянки у селі Добряни та у селі Новий Яр, що у Яворівському районі. Однак, за його словами, через технічні та екологічні параметри ці ділянки не підходять для будівництва заводу.

У коментарі ZAXID.NET заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак уточнив, що йдеться про земельну ділянку на вул. Пластовій, що у Личаківському районі Львова.

«Земельна ділянка, яка відведена ТЕЦ-2, це околиця міста. Французькі експерти скажуть, що там може бути: комплекс з переробки сміття і як варіант за рахунок спалювання може бути вироблення тепло- та електроенергії», – сказав Сергій Бабак.

За словами Крістофера Раунда, наразі експерти ще не обрали технологію, у який спосіб відбуватиметься переробка львівських відходів. Паралельно французькі експерти працюватимуть також над рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища.

Як писав ZAXID.NET, ЛКП «Львівтеплоенерго» замовило 1 березня у харківського ПрАТ «Важпромавтоматика» розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу на території львівської ТЕЦ-2.

Нагадаємо, 17 березня Львівська міська рада підписала меморандум про співпрацю з французькою компанією Egis щодо проекту поводження з твердими побутовими відходами, зокрема підготовки комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами, включаючи об’єкти збору, переробки, утилізації ТПВ у Львові.

З часу підписання меморандуму про співпрацю, над підготовкою комплексного дослідження та стратегії міста у сфері поводження з відходами у Львові працюють фахівці французької компанії Egis.


А поділитися?Вам має сподобатись...