Гаджет львівських винахідників зібрав 270 тисяч доларів

logo


Зібрана сума у п’ять разів перевищує мету.Фото: www.kickstarter.com

Фото: www.kickstarter.com

Українські винахідники зуміли залучити понад чверть мільйона доларів на проект виробництва мініатюрного гаджета, який перетворює сказані вголос думки на зручні для подальшого використання файли-нотатки. Кампанія залучення коштів на випуск гаджета завершиться на краудфандинговій платформі Kickstarter вже 17-го березня, передає Радіо Свобода. 

Автори змогли залучити понад 270 тисяч доларів, що у 5 разів перевищує первинно встановлену мету. Люди, які підтримали проект онлайн своїми грошима, мають почати отримувати Senstone влітку та на початку осені.

Засновник Senstone Назар Федорчук розповів, що пристрій, ймовірно, будуть виробляти не на території України. За його словами, найкращі умови для виробництва пропонують Китай та країни Східної Європи.

Додамо, SenStone – розумний диктофон для швидкого запису нотаток. Він записує спочатку голос, а потім перетворює його в текст і зберігає на мобільному телефоні. Після цього нотатки організовуються за ключовими словами, локаціями та часом.

Як розповів Tvoemisto.tv співзасновник стартапу Маркіян Мацех, після завершення збору коштів потрібно буде півроку, аби виготовити девайси та розпочати їхній продаж. Покупці зможуть придбати пристрій на веб-сайті та отримати його упродовж кількох днів чи тижнів. Попередньо планують, що гаджет вартуватиме 145 доларів, але після запуску масового виробництва ціна може знизитися. 

Опублікував Ярослав Сиваківський