Гектар землі біля парку культури у Львові продали за понад 18 млн гривень

logo
215591_gektar_zemli_bilja_parku_kulturi_u_lvovi_.jpeg


Землю придбали відомі львівські забудовники.вул. Лижв

вул. Лижв’ярська: фото з google street view

Львівська міська рада підтримала ухвалу про продаж ТзОВ «Апартготель» земельної ділянки на вулиці Лижв’ярській, 1, між Стрийським парком та Парком культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Згідно з проектом ухвали, земельна ділянка площею 1,06 га дісталась компанії за 18,5 млн гривень. таким чином, 1 кв. м землі коштувала майже 1750 грн. Ця земельна ділянка передбачена для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови.

За даними Youcontrol, ТзОВ «Апартготель» займається розробкою будівельних проектів. Директором компанії є Роман Попко, який пов’язаний з низкою компанії групи Avalon, яка веде будівництво житла на території Львові.

Власниками фірми є Ростислав Заремба та Степан Стойко. Перший пов’язаний з будівельними фірмами та футбольними клубами «Львів» і «Верес». Степан Стойко причетний до кількох фірм, які також пов’язані з будівництвом.

Нагадаємо, на сесії 22 березня депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу, якою надали дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Лижв’ярській, 1, на якій розташована будівля колишнього музею ПрикВО. З тексту ухвали випливає, що ділянку площею 1,06 га продадуть власнику будівлі — ТОВ «Апартготель», що у 2016 р. отримало містобудівні умови та обмеження для проведення її реконструкції з пристосуванням під готель.

Нагадаємо, вул. Лижв’ярській, 30, що межує з Парком культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького, планується реконструкція житлового будинку для розміщення готелю з рестораном.


А поділитися?