Гелікоптером у лікарню: на Водохреще медики доставили у Львів літню жінку з інсультом. Подробиці, фото

logo


image

На Водохреще, 19 січня, поліцейський гелікоптердоставив до Львова літню жінку з інсультом.

Про це повідомили у поліції Львівщини. 

Як рятували жінку

Гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги 81-річну жительку одного з сіл Золочівського району, в якої діагностовано гостре порушення мозкового кровообігу. Рятувальну місію здійснили фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

“Аеромедична евакуація здійснюється в рамках спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України. За пів року дії ініціативи санавіація МВС здійснила на Львівщині майже пів сотні вильотів для транспортування “важких” хворих, осіб, травмованих у ДТП чи внаслідок нещасних випадків, а також перевезення донорських органів” – повідомили у поліції. 

Більше новин про аеромедичну евакуацію на Львівщині 

У Львів доправили гелікоптером 16-річну дівчинку в комі та украй важкому стані. Дитинапостраждала в ДТП.
У львівську обласну дитячу лікарню “Охматдит” гелікоптером доправили 7-річну дитину. Пацієнтка потребувала екстреної медичної допомоги.
У вівторок, 21 грудня, із Ужгорода до Львівської міської дитячої лікарні на Орлика гелікоптером транспортували чотириденне немовля з критичною вадою серця.