«Геліосу» забракло гравців, щоб приїхати на Львівщину

logo


11:20 5 травня 2018 р.

Матч 32-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між винниківським «Рухом» і харківським «Геліосом» не відбудеться.

Про це повідомили в інформаційній службі винниківського футбольного клубу «Рух», де також пояснили: «У зв’язку з кадровими проблемами, пов’язаними з хворобами гравців та дискваліфікаціями, харківська команда не приїде до Винників. Футбольний клуб «Геліос» (Харків) надіслав офіційний лист у винниківський клуб з інформацією проте, що не прибуде на календарний матч 32-го туру першої ліги».

«Так само «сонячні» повідомили і ПФЛ про неможливість зіграти з «Рухом» у неділю, 6-го травня, в матчі 32-го туру першої ліги. «Ситуація пов’язана з кадровими проблемами команди. Через дискваліфікацію поза грою залишилися Ігор Луценко, Антон Котляр і Євген Чепурненко. Крім цього, в лазареті харків’ян перебувають ще сім футболістів», – поінформували також у прес-службі «Руху».

«У підсумку в ігровій обоймі харківської команди залишається вісім польових гравців і три воротарі. У зв’язку з цим керівництвом клубу  прийняло рішення не брати участь у матчі з командою «Рух» (Винники), яка отримає технічну перемогу», – повідомили також в інформаційній службі винниківського футбольного клубу.