Героя зі Львова Миколу-Володимира Бедика нагородили орденом За мужність ІІІ ступеня посмертно

logo


Вручення родичам загиблих відбулось сьогодні у столиці. Нагороду отримали мама Галина і брат покійного Дмитро.

Про це розповіла тітка загиблого Героя Анна Тарасенко.

“Вона Твоя! Якби ж за життя, та у житті так багато «якби»…

Любимо. Пишаємось. Сумуємо. Пам‘ять буде, до поки будемо ми! 

Передостанній бойовий вихід. Околиці Кліщіївки. Наступ.

Ти двониш втомлений ізнесилений: «Вони кричали «здавайтєсь в плєн, а ми їм – «х** вам, живими не дамося!»

Через кілька годин: «Знову вихід. Думав, відпочинемо.

Потім подзвоню, тьотька»… і тиша…”, написала пані Анна.

null

Фото з відкритих джерел

“Указом Президента України №601/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 28 вересня 2023 рокуза особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Бедика Миколу-Володимира Степановича (посмертно) — солдата”, ідеться у наказаі Президента.

Микола-Володимир Бедик («Шахід») народився 1 серпня 1998 року у Львові.

null

Навчався у Середній загальноосвітній школі №99 міста Львова. Після здобуття середньої освіти вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва».

Перебуваючи в Польщі, здобув фах машиніста-оператора дорожньо-будівельних машин та працював у місцевій компанії «BUDPOL».

Із початкомповномасштабного вторгнення ерефії добровільно повернувся з-за кордону та вступив до територіальної оборони. Згодом приєднався до лав 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній окремий полк спеціального призначення «Азов»). Виконував бойові завдання із захисту державного суверенітету та незалежності на східному напрямку.

Микола-Володимир загинув 24 січня 2023 року поблизу Бахмута, р-н Кліщіївки. У Миколи-Володимира Бедика залишилися батьки та молодшийбрат.