Героїну на 2,3 млрд гривень – у Львові затримано контрабандистів (Фото)

logo


За результатами заходів, вжитих Львівською обласною прокуратурою,спільно зі співробітниками СВ УСБУ у Львівській області, ГУ БКОЗ СБУта ГВ БКОЗ СБУ у Львівській області, із залученням спецпідрозділу«Альфа», в рамках кримінального провадження за фактом контрабандинаркотичних засобів (ч. 1 ст. 14, ч.2 ст. 305 КК України) вилучено партіюгероїну вагою понад 1 тонну.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

За даними слідства встановлено, що наркотичний засіб контрабандоюввезений з Пакистану через Морський торговельний порт «Південний» (м.Одеса), далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортований наЗахідну Україну.

Під час обшуку складів у м. Львові, в порядку ст. 208 КПК Українизатримано 4-ох громадян Туреччини у момент безпосереднього фасуваннята подальшої спроби вивезення наркотичних засобів  під виглядомдипломатичного вантажу до Євросоюзу.Орієнтована вартість вилученого наркотичного засобу за цінами «чорногоринку» становить 2,3 млрд грн.На цей час проводяться першочергові слідчі дії та вживаються заходи довстановлення інших співучасників.Досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважаєтьсяневинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальномупокаранню, доки  її вину не буде доведено в законному порядку івстановлено обвинувальним вироком суду.

image