Гірше нікуди: у Львові “забиті” морги через критичну ситуацію з COVID-19

logo


У Львові вже кілька днів спостерігається критична ситуація з COVID-19. Лікарі кажуть про переповнені лікарні та реанімації. Кількість смертей б’є рекорди – вже зафіксовано 4333 летальних випадки від коронавірусу на Львівщині. 

Така ситуація призвела до того, що місцеві морги не справляються і їм нікуди приймати померлих. Про це Новини.LIVE повідомили у Львівському обласному патологоанатомічному бюро.

“Ситуація у Львові з коронавірусом жахлива. Морги забиті ” – зазначили в бюро.

Ситуація в лікарнях Львова залишається критичною

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста та області перебуває 2858 осіб. Медики скаржаться на зростання кількості хворих. Приміром, у реанімації Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги понад 100 пацієнтів з COVID-19, з них 50 – у критичному стані. Серед усіх 405 хворих, яких рятують від коронавірусу в закладі, ніхто не робив щеплення.

Вчора лікарі опублікували відео, де продемонстрували, як рятують “найважчих” пацієнтів у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Львівської лікарні швидкої допомоги.

“Серед пацієнтів у реанімації – жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів в covid- стаціонарі”, – зазначає Олег Самчук.

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста та області знаходиться 2858 осіб, з них: вакциновано 232 (у т.ч. двома дозами – 136). 

Як люди пояснюють небажання вакцинуватися 

Вчора під дописом мера Львова Андрія Садового у Facebook розгорівся справжній скандал з аргументами львів’ян проти вакцинації. Більшість не довіряють вакцині і говорять про її поганий вплив на організм людини. Розповідають і про повторне зараження COVID-19 після вакцинації. Є і версії глобальної “світової змови”. 

комментарий против вакцины

комментарий против вакцины

комментарий против вакцины

комментарий против вакцины

комментарий против вакцины

Незважаючи на безліч затятих противників вакцин, деякі львів’яни, все ж, зважилися на вакцинацію. У Львівській облдержадміністрації сьогодні повідомили, що протягом середи, 20 жовтня, у Львові та області провакцинували 21704 особи. Це найбільший добовий показник за весь час всієї кампанії з вакцинації.

Досі рекордом було 16 673 щеплення, зроблені за 19 жовтня. 

Більше новин про COVID-19 у Львові

Народний депутат Ірина Геращенко розповівши, що в Україні значно погіршується ситуація з COVID-19. Зокрема, вона зазначила, що в лікаріх, яких не вистачає, дуже велике навантаження.
Протягом попередньої доби, 19 жовтня, у світі виявити 454 027 нових випадків хвороби-19. Україна потрапила до переліку країн, де зафіксовано найбільше нових інфікованих і смертей за добу.
У профільному комітеті Верховної Ради заявили, що українська медична система зараз витримає 75 тисяч випадків на добу. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Facebook Новини.LIVE Lviv