Голова Дрогобицької РДА Шевкенич пожертвував мільйон гривень школі в селі Рилів

logo
213727_golova_drogobickoji_rda_shevkenich_pozher.jpeg


Голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич пожертвував мільйон гривень школі в селі Рилів після публікації декларації про його доходи на Варіантах. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вже декілька тижнів батькі школярів с. Ролів Дрогобицього району не пускають своїх дітей до школи через те, що бояться що аварійна будівля банально розвалиться! Сьогодні у мене в гостях були місцеві жителі, які показали масштаби лиха і я чесно кажучі був шокований станом справ…

З п’яти мільйонів, які я заробив своєю медичною та викладацькою практикою, я до кінця тижня пожертвую один мільйон гривень на користь школи с. Ролів».

Шемкевич також закликав місцевий бізнес долучитися до акції і перевести на рахунок учбового закладу благодійні внески і попросив «перетворити цю акцію на флешмоб».

Нагадаємо, Варіанти оприлюднили декларацію нещодавно призначеного голови Дрогобицької РДА Шевкенича. 

«Дякую журналістам Варіанти за миттєву реакцію на моє матеріальне становище! Я був і продовжую бути максимально відкритим до суспільства і розуміючи виклики які постали перед мною та моєю командою, продовжую наполягати що не підведу Президента та громадян України, заради яких я на цій посаді! Готовий до особистих інтерв’ю з усіма бажаючими. Слава Україні!» – так відреагував держслужбовець на новину.

Президент Порошенко своїм указом затвердив Шевкенича на посаді Дрогобицької райдержадміністрації з 20 серпня. Попереднього очільника району Володимира Шутка було звільнено у травні.

Андрій Шевкенич є заслуженим лікарем України, він тривалий час очолював Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання, працював начальником відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради (залишив посаду наприкінці жовтня 2016 року), а також директором ТзОВ “Оздоровчо-профілактичний комплекс “Планета здоров’я”.

Також Шевкенич є депутатом Дрогобицької міської ради (фракція політичної партії Блоку Петра Порошенка “Солідарність”).


А поділитися?Вам має сподобатись...