Голова Франківського райсуду Львова Світлана Мартьянова подала декларацію за 2023 рік

logo


Голова Франківського райсуду Львова Світлана Мартьянова подала декларацію за 2023 рік

Суддя Світлана Мартьянова очолює Франківський райсуд Львова

Голова Франківського районного суду Львова Світлана Мартьянова оприлюднила свою декларацію за 2023 рік – зарплата судді становить понад 2 млн грн, у декларації також відсутні шуби та ювелірні вироби, які були у власності Мартьянової понад 10 років. Про це стало відомо з сайтуНАЗК після того, як декларації посадовців знову стали публічними.

Як вказано у декларації, у 2023 році голова суду Світлана Мартьянова отримала 2,1 млн грн зарплати (приблизно на 200 тис. грн більше, ніж у 2022 році)та 69 тис. грн пенсії. Чоловік судді Сергій отримав 1,1 млн грн зарплати у ПАТ «Концерн-Електрон», акціонером якого він є, окрім цього він декларує понад 250 тис. грн інших доходів, левову частику яких становить пенсія.

У 2023 році подружжя не купувало нового майна. Світлані Мартьяновій належить квартира (93 м2), дачний будинок (71 м2), три земельні ділянки та комора у Львові, а також незавершене будівництво садового будинку (272,9 м2). Сергій Мартьяновдекларує авто Toyota Camry 2020 року випуску.

З цінного майна Світлана Мартьянова вказала набір меблів, а її чоловік німецьку комбіновану рушницю Sauer. Додамо, що у попередні роки суддя також декларувала шуби та ювелірні прикраси, які були у її власності понад 10 років, однак у цій декларації цього майна немає.

Раніше ZAXID.NET писав про декларації іншихпосадовців та народних депутатів за 2022 – 2023 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми