Голова ЛОДА роздає благодійну допомогу від Ахметова

logo


00:36 10 червня 2020 р.

9 червня відбулось передання благодійного вантажу для Центру легеневого здоров’я. Медичний заклад, який є одним із опорних в області у боротьбі з коронавірусом, отримав 6 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень.

Про це інформує пресслужба ЛОДА .

Це перша партія такого обладнання для Львівської області від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК.

«6 апаратів штучної вентиляції легень вже сьогодні будуть готові рятувати життя мешканців області. Це вже не перша передача благодійної допомоги від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕКу і я хочу в черговий раз їм подякувати за допомогу у протидії небезпечному коронавірусу на Львівщині. Епідситуація в області погіршується щодня. Станом на ранок зафіксовано вже 2211 хворих на ковід, 49 з них виявили упродовж попередньої доби. Апарат ШВЛ – це можливість врятувати хворого, який знаходиться у критичному стані. Хочу відзначити працьовитість та відданість лікарів Центру легеневого здоров`я, які ризикуючи власним здоров’ям, боряться за життя хворих.  Користуючись нагодою, хочу звернутися до мешканців Львівщини і нагадати, шо карантин, як і пандемія не закінчились! Коронавірус лютує в Україні та світі. Будьте уважні до власного здоров`я, дотримуйтесь карантинних заходів та бережіть себе», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.  

Додамо, ДТЕК допоміг ЛОДА створити “копійчаний” сайт STOP COVID-19.

Нагадаємо, що компанії Ріната Ахметова продають Західній Україні електроенергію на 75% дорожче ніж у Словаччині. Бурштинський енергоострів синхронізований з енергосистемою Європи, електроенергію з нього також отримують споживачі Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Майже 90% обсягу електроенергії для них виробляють Бурштинська ТЕС, Добротвірська ТЕС та  Ладижинська ТЕС, які належать АТ “ДТЕК Західенерго” Ріната Ахметова.