Голова ЛОДА зустрівся з представниками Міжнародного трейд-клубу в Україні(+фото)

logo
38538_golova_loda_zustrivsja_z_predstavnikami_m.jpeg


10 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з з представниками Міжнародного трейд-клубу в Україні. На зустрічі йшлося про економічний та інвестиційний потенціал Львівської області.

На початку зустрічі очільник області розповів про стратегічну роботу, яку проводить ЛОДА з потенційними інвесторами, здійснюючи їх супровід. “Це дозволило цього року у Львівській області відкрити три підприємства, на кожному з яких працює більше 1,5 тис людей. А взагалі кожного тижня ми відкриваємо нове підприємство, де працює декілька десятків чи сотень людей. Для нас дуже важливо, щоб ваші компанії відчули цю можливість”, – наголосив Олег Синютка.

Президент Міжнародного трейд-клубу в Україні Андраш Кадар розповів про очолювану ним організацію, зауваживши, що вона об’єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

“Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України, а також окремих регіонів, надання українськими центральними та місцевими органами державної влади сприяння в залученні інвестицій, встановленні прямих контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями”, – повідомив Андраш Кадар.

За словами Президента Міжнародного трейд-клубу в Україні, головна мета приїзду делегації на Львівщину – це ознайомлення з інвестиційними можливостями регіону і налагодження контактів із керівництвом області, торгово-промисловою палатою та підприємцями.

Крім того, сторони обговорили необхідність запровадження безвізового режиму для України та ситуацію на Сході країни. “Україна захищає не тільки себе, а Україна захищає усю цивілізовану Європу”, – акцентував очільник ЛОДА.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


А поділитися?