Голова Львівської ОДА проінспектував виконання ремонтних робіт на автошляхах

logo
148989_golova_lvivskoji_oda_proinspektuvav_vikon.jpeg


13:15 9 листопада 2017 р.

У четвер, 9 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув ремонт автомобільної дороги загального користування Перемишляни-Чемеринці-Плугів у Золочівському районі.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також нагадали: «Загальна протяжність дороги – 46,9 кілометра, з них у Золочівському районі – 22 кілометри».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів: «Нашим завданням цього року було з’єднати містечко Поморяни з будь-яким відтинком дороги, тому що по суті, усі три напрямки до Поморян були відрізані від проїзної дороги. На сьогодні виконано робіт на 27 мільйонів гривень, це в основному кошти від перевиконання митних платежів, і три мільйони гривень – співфінансування з обласного бюджету. Наступного року ми продовжимо роботи від Поморян через Вільшани, щоб повністю з’єднати усі села, які розташовані в цій зоні».

В облдержадміністрації також повідомили: «У 2017 році по Золочівському району передбачили фінансування за рахунок коштів перевиконання митних зборів в сумі 53,8 млн. гривень. Відтак, у цьому році провели роботи з поточного середнього ремонту».

«На ділянці 33+155 кілометрів –50+020 кілометрів уклали угоду з підрядною організацією ТзОВ «БК «Дорлідер». На сьогодні підрядних виконав розпушування покриття – 12,6 кілометра, влаштування основи із ЩПС – 12,6 км, влаштування вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші – 12,6 кілометра. Окрім того, на ділянці 28+900 кілометрів – 31+200 кілометрів уклали угоду з підрядною організацією МПП «Нара» на поточний середній ремонт на загальну суму чотири мільйони141,3 тисячі гривень. Уже виконали ремонтні роботи на суму три мільйони гривень, серед яких: розпушування покриття – 1,2 кілометра; влаштування основи із ЩПС – 1,2 кілометра; влаштування верхнього шару із асфальтобетонної суміші – 1,2 кілометра», – поінформували також прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...