Головні новини Львова за 13 лютого (прямий ефір)

logo
170108_golovni_novini_lvova_za_13_ljutogo_prjami.jpeg


Презентували проект змін на площі перед університетом. За генеральним планом тут мають побудувати підземний паркінг та замкнути траспортне кільце навколо центру.

Реставрація храму Святої Трійці. Стара покрівля дзвіниці уже давно потребує заміни, відтак на реставраційні роботи із бюджету уже виділили півтора мільйони гривень.

Надзвичайники провели навчання. Рятувальники допомогли туристам-лижникам, які травмувались на трасі, знайшли заблукалих у лісі, та відкопали людину з-під снігової лавини.

Собака з епілепсією потребує коштів на лікування. Попри важку недугу, чотирилапий може жити нормально, та для цього йому потрібно вживати два-три препарати щодня.

«Мандри» їдуть в тур «Час летить». урочисто в театрі імені Заньковецької 3 березня вони запрезентують свій новий диск «Час летить».

Українські піца-майстри вперше їдуть на Чемпіонат світу. До змагання в італійському місті Парма, куди з’їдуться майже тисяча учасників зі сорока країн світу, залишилося два місяці.

Новий авіарейс до Польщі. 27 березня польська компанія Льот відкриває сполучення між Львовом і Ольштином.

Легкоатлети визначають наймайстерніших у двоборстві. Пострибати та побігати на результат на традиційному турнірі зібралися триста молодих спортсменів.


А поділитися?Вам має сподобатись...