Головні новини Львова за 16 квітня (прямий ефір)

logo
182336_golovni_novini_lvova_za_16_kvitnja_prjami.jpeg


Розпочинають щорічні гідравлічні випробування. Від 23 квітня ЛКП «Львівтеплоенерго» прикрутить вентилі через ремонтні роботи на теплових мережах. Йдеться про понад тисячу житлових будинків у місті.

Місто закупить 150 великомістких автобусів. Це перший крок до своєрідної «реформації» пасажирських перевезень у Львові. Адже упродовж наступних п’яти років у Ратуші планують відмовитися від режиму маршрутного таксі та зробити громадський транспорт зручним для кожного містянина.

Пам’ятник Іванові Франку помили. Поверхню очищували у два етапи: спочатку наносили спеціальний хімічний розчин, а пізніше змивали його окропом під високим тиском. Крім пам’ятника Іванові Франкові працівники компанії також почистили та прибрали від сміття площу та хідники.

У місті думають чим замінити піскосуміш. За тиждень-півтора її не стане – стільки часу потрібно комунальникам, щоб повністю прибрати піскосуміш із доріг та тротуарів міста.

У центрі Львова – червонокнижні квіти. Біля церкви Хреста Господнього при Львівському університеті внутрішніх справ росте сон-трава, яка занесена до Червоної книги України.

«Галичанка» на своєму паркеті приймала суперниць. Спершу господарки паркету впевнено обійшли «Дніпрянку» із рахунком 36:21. А вишенькою на торті стала дуель із основним суперником – ужгородськими «Карпатами».


А поділитися?Вам має сподобатись...