Головні новини Львова за 16 травня. Прямий ефір

logo
188038_golovni_novini_lvova_za_16_travnja_prjami.jpeg


Поранену патрульну перевели з реанімації у палату. Лікарі кажуть, що стан потерпілої покращився. Здоров’ю патрульної вже нічого не загрожує, але лікування триває.

В кардіоцентрі вийшов із ладу єдиний ангіограф. На ньому обстежували пацієнтів зі складними серцево-судинними патологіями. Відтак, вже понад місяць сотні хворих залишаються без належної допомоги.

У трамваях запрацював термінал для безготівкового розрахунку. Пасажиру достатньо мати картку Mastercard будь-якого банку світу. Також проїзд можна оплатити телефоном, використовуючи цифровий гаманець.

Львів’яни голосували за найкращі балкони. Конкурс відбувався на Facebook-сторінці «Гарячої лінії міста Львова». Усього на конкурс подали 38 пропозицій, а в голосуванні взяло участь 395 мешканців Львова.

Левик бореться, як лев. Чотирирічний малюк бореться з пухлиною головного мозку. Серед його союзників – лікарі, батько, що не відходить від лікарняного ліжка, і мама, яка нещодавно стала його ангелом.

Гімназисти змагаються на меморіалі Чукаріна. У гармонії зі своїм тілом. У Львові стартував відкритий Кубок міста зі спортивної гімнастики пам’яті легендарного Віктора Чукаріна.


А поділитися?Вам має сподобатись...